Нагороды та відзнаки Віктора Гамана

          Почесне звання заслужений працівник культури україни.


         Диплом лауреата Міжнародною премії ім. В. І. Вернадського.


         Диплом лауреата міжнародної премії імені Володимира Винниченка.


         Диплом кандидата наук. Вчена степінь кандидата філософських наук.

         Почесна грамота в зв’язку зднем праці.


         За відмінну успішність в інституті ім. Т. Шевченка.  


        Українська рср, Грамота Гаманові Віктору за виступ на областному огляді художньої самодіяльності Харківщини, присвячується 300-річчю возьенання україни з росіею. Начальник харківського областного управління культури.  

 

       Почестна грамота національного комітету ЛКСМ України Гаману Віктору Пантелійовичу в зв’язку з 50-ти річчям ленінської комунистичної Спілки Молоді України. ЦК Ленинский Комунистический Союз Молодежи Украины, Ленінська Комуністична Спілка Молоді України.


        Диплом Лауреата премії ім. П.П. Чубинського Українського товариства пам’яток історії та культури. Премія 2000 року присуджуеться Гаману Віктору Пантелійовичу.  


        Почестна грамота верховної ради україни. За вагомий особистий внесок у розвиток української культури і духовності, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність та з нагоди 12-ти річчя незалеждності України.  


        Почестна грамота кабінету міністрів України. Гаману Віктору Пантелійовичу за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку української культури, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.  


       Постанова президії правління Українського фонду культури, про нагорождення Гамана Віктора Пантелійовича міжнародною преміею імені Володимира Вінниченка в галузі української культури, мистецтва та благодійну діяльність.


       Почесна грамота за особисті заслуги перед Українським народом.